Jedlička Grafický Design
 

Jmenuji se Milan Jedlička a bavím se webdesignem, grafikou a vším, co s tím souvisí, už více než 10 let.

Nakolik se mi práce daří, můžete posoudit na projektech, které vám na těchto stránkách prezentuji.

Máte-li zajímavý projekt a záleží vám na kvalitě zpracování, pak mě neváhejte kontaktovat.

Mohu vašemu projektu nebo firmě nabídnout vyvoření jednotného vizuálního stylu (logotyp, šablony dokumentů, vizitky), internetové stránky, design webové aplikace anebo vám něco pěkného nakreslit.

Co umím

Vizuální styl

Vizuální styl

  • Logotyp
  • Vizitky
  • Dokumenty
  • Plakáty

Vytvořím vám dokumenty a materiály jak v elektronické, tak i tištěné podobě.

Internetové stránky

Internetové stránky

  • Domény, webhosting
  • Grafický návrh
  • HTML, Javascript/JQuery, PHP
  • SEO, Statistiky přístupů
  • Intrnetová reklama

Grafické návrhy zpracovávám v profesionálním nástroji Adobe Photoshop, Illustrator.

Kresba

Kresba

Nakreslím Vám ikony nebo krátké reklamní komiksy.


Jazykové znalosti

Jazykové znalosti

Čeština, Angličtina, Moravština (středomoravské nářečí horského typu). Všechny jazyky používám denně v psané i mluvené podobě.

Kdo jsem

S webdesignem jsem začal roku 1999, kdy jsem poprvé vytvořil internetové stránky firmě DANT. Tehdy jsem nastoupil na fakultu informatiky a poté ji i vystudoval — konkrétně obor aplikovaná informatika. Měl by tedy ze mě být programátor. Už na studiích jsem se ale snažil z tohoto oboru trošku uniknout, a tak jsem navštěvoval neinformatické předměty a pár předmětů jsem absolvoval i na filozofické fakultě. V zaměstnání jsem si vyzkoušel programování, ale nebylo to pro mě to pravé ořechové.

V roce 2006 jsem opustil zaměstnání programátora a stala se ze mě osoba samostatně výdělečně činná. Začal jsem krom webových stránek připravovat i design pro aplikace a postupně se nabalovaly další grafické práce. Jsem neustále v kontaktu s programátory, jejichž mentalitu jsem měl možnost poznat, a tak se s nimi snadno domluvím.

Dnes dělám především grafiku, připravuji loga, zkrášluji materiály nebo prezentace. Čím je práce kreativnější, tím mě víc baví. U webových stránek využívám znalosti programování, napíšu si i nějaký ten skript, když je potřeba. Mým snem je dál pracovat na zajímavých projektech klientů ze zahraničí i u nás.

Kromě práce mám i několik koníčků. Největším z nich je moje manželka a dcerka, vedu amatérský hokejový tým HC Balíci a rád se třeba také projedu na motorce.

Kontakt