Jedlička Grafický Design
Další projekty

Firemní styl Vizuální styl

Muntor

Logo Muntor Webové stránky Muntor
Muntor schema zálohy, ověření a obnovy Muntor služby

Muntor je moderní švýcarské cloudové datové úložiště. Základními výhodami jsou bezpečnost, stabilita, neutralita Švýcarska a důvěryhodnost. Muntor nabízí služby prodejcům, kteří mají zákazníky vyžadující služby datových úložišť.

Na tento projekt bylo velmi málo času. Logo a základní verze webu bylo nutné připravit během několika málo dnů a bezesných nocí. Poté byla ještě trocha času na dopilování nejdůležitějších věcí. Myslím, že za daný čas jsem odvedl maximální výkon. Webové stránky najdete zde.

Logotyp

U logotypu jsem měl volnou ruku, limitovanou pouze časem. Základními vlastnostmi datového úložiště je bezpečnost, stabilita, neutralita Švýcarska a důvěryhodnost. Snažil jsem se tedy vtělit tyto vlastnosti do nákresů a z nich jsem vybral a připravil návrhy ke schválení.

Vývoj logotypu
2013/09 Vývoj logotypu
Vývoj logotypu varianta 1
2013/09 Varianta logotypu 1
Vývoj logotypu varianta 2
2013/09 Varianta logotypu 2
Vývoj logotypu varianta 3
2013/09 Varianta logotypu 3

Zákazník si vybral logotyp bez piktogramu. I tak ale můžete v logotypu najít některé z vlastností datového úložiště:

Výsledný logotyp
2013/09 Výsledný logotyp

Web

K vytvoření webových stránek mi pomohl Bootstrap. Prakticky poprvé jsem zde použil HTML, CSS, JS framework. Velmi to urychlilo přípravu už tak hektického projektu. Nejvíce času zabrala úprava komponent Bootstrapu do podoby, kterou jsem si představoval.

Webové stránky
2013/11 Webové stránky

Dokumenty

Bylo třeba vytvořit dokument, ve které jsou porovnány produktové balíčky. Také jsem zhotovil soubor s informacemi pro zákazníky, jak vlastně datové úložiště funguje. K tomuto účelu jsem vytvořil infografiku, která zobrazuje proces zálohování, ověření a obnovy dat.

Produktové balíčky
2013/11 Produktové balíčky
Schéme zálohy, oveření a obnovy
2013/11 Schéma zálohy, ověření a obnovy

Vizitka

Vizitka
2014/05 Vizitka

Moc rád pracuji s červenou barvou. Logotyp ve viztice na sebe upozorní červeným „M“ a červené ikonky na důležité kontaktní informace.