Jedlička Grafický Design
Další projekty

Firemní styl Vizuální styl

NetJapan EMEA

Web NetJapan Veletržní stánek NetJapan
Dokument NetJapan Ceník - strana 1

NetJapan je japonská firma, která vytváří a prodává software na zálohování a obnovu systémů. Pro její evropskou sekci vytvářím propagační materiály všeho druhu. Více můžete vidět na webu.

Na úplném začátku jsem dostal do rukou logotyp NetJapan a k tomu ještě několik logotypů produktů. Neexistoval žádný jednotný vizuální styl, a tak jsem začal tento důležitý dokument postupně budovat. Práce pro NetJapan je velmi pestrá — od webových stránek až po veletržní stánek na CeBITu. Dokonce jsem si vystřihl i pár krátkých komiksů.

Internetové stránky

Tento projekt byl opravdu velmi zajímavý a hlavně rozsáhlý. Proto byla práce rozdělena na grafický design a implementaci. Moje část spočívala ve vytvoření grafického návrhu a implementaci měla na starost další společnost. Spolupráce s druhým subjektem má vždy svoje úskalí, a i proto byl tento projekt výzvou v mnoha ohledech. Poprvé jsem také naplno okusil, co znamená připravit plně responzivní web. Znamenalo to navrhnout zvlášť každou stránku ve třech variantách — pro displej, tablet a mobilní telefon. Zhruba po třech měsících velmi intenzivní práce byly stránky na světě.

Internetové stránky
2015/03 Webové stránky

Dokumenty

V Japonsku je NetJapan zavedenou firmou, ale pro evropský trh byl naprosto neznámý. Proto marketingové oddělení připravilo materiály, kterými se bude společnost prezentovat. Já jsem obsahu ušil na míru slušivý kabát.

Profil firmy
2015/07 Profil firmy
Profil firmy
2015/07 Profil firmy
Datasheet
2016/01 Datasheet

Komiks

Dostat zakázku na sérii krátkých komiksů, to byl vždy můj sen. A ten sen se stal u NetJapanu skutečností. Pro kampaň na Facebooku jsem měl vytvořit serií komiksů na tema "Obnova po havárii systému".

Ceník - strana 1
2015/12 Speed it up
Ceník - strana 1
2015/12 Two minutes Instant Availability

Veletržní stánek

CeBIT je největší světový veletrh informačních technologií. Každý rok v německém Hannoveru na rozloze 450 000 m² prezentují IT společnosti nové technologie celému světu. A jednou ze společností byl i NetJapan EMEA. Už jsem v minulosti několik veletržních stánků pro CeBIT navrhoval a je to velká zodpovědnost. Důležitá je také komunikace se společností, která návrh realizuje.

Veletržní stánek
2015/02 Návrh veletržního stánku
Veletržní stánek
2015/03 Realizace veletržního stánku
Veletržní stánek
2015/03 Realizace veletržního stánku