Jedlička Grafický Design
Další projekty

Firemní styl Vizuální styl

Reno Design

Webové stránky
Logo Reno Design Detail webu - doprava Detail webu - kontakt

Firma Reno Design se zabývá restaurováním starožitného dřevěného a čalouněného nábytku. Je to jedna z prvních firem, se kterou jsem začal spolupracovat. Dělají úžasnou práci, která zabere čas, vyžaduje trpělivost, zručnost i vědomosti. S detaily webových stránek jsem si opravdu vyhrál.

Reno Design, s. r. o., má provozovnu v Černé Hoře. Pokud potřebujete zrenovovat starožitný nábytek nebo byste si chtěli nějaký zajímavý kousek koupit, určitě navštivte ateliér v Černé Hoře nebo aspoň jeho webové stránky.

Logotyp

V logotypu jsem chtěl zachytit trpělivost, zručnost a jemnost. Reno Design nabízí také potahové látky a tapety. Zkoušel jsem v návrzích použít i některé jejich vzory. Nakonec jsem se dostal až k různým kouskům nábytku, ze kterých mě nejvíc upoutalo parádní sofa.

Vývoj logotypu
2009/02 Tvorba logotypu

Sofa jsem vyzkoušel v několika variantách. Nakonec mi přišlo nejlepší použít konturu.

Výsledný logotyp
2009/02 Výsledný logotyp

Web

Internetové stránky prezentují především realizace renovace a restaurování nábytku. Každá realizace obsahuje stručný popis nábytku a ve fotogalerii se může návštěvník podívat na stav nábytku před restaurováním a postup prací.

Internetové stránky
2009–2015 Webové stránky

Detaily mě opravdu bavily:

Detail webu - doprava
2015/05 Detail webu — doprava
Detail webu - kontakt
2009 Detail webu — kontakt

Reklama – Ročenka

Ne všude platí, že jsou tištěná média na ústupu. Reklama pro Reno Design do restaurátorské ročenky byl pěkný a zodpovědný úkol.

Internetové stránky
2016 Ročenka